Суспiльство

НУ-НС хоче привернути громадськість до запобігання мародерства

Для запобігання випадкам мародерства в областях, що постраждали від стихії, крім працівників правоохоронних органів, необхідно привертати добровільних дружин.

Про це заявив народний депутат від фракції «Наша Україна – Народна самооборона», заступник голови парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Володимир Стретович в інтерв'ю, розміщеному на офіційному сайті блоку, - передає «УНІАН».

Він нагадав, що від стихії постраждали значні території: села, державні і приватні підприємства, музеї, визначні пам'ятки історії і архітектури.

«І патрульні служби, які є у розпорядженні обласних управлінь МВС, самостійно не здатні повністю проконтролювати ситуацію на всіх постраждалих об'єктах», - вважає депутат.

На думку Стретовича, в цій ситуації «доцільно було б привернути до попередження випадків мародерства громадськість».

«Добровільні дружини будуть навіть ефективніші, адже місцеві жителі краще знають ситуацію в своєму селі, і принаймні зможуть відрізнити свого односельця-власника зруйнованого будинку від мародера», - сказав він.