Уряд прийняв постанову, якою зобов'язав відповідні органи провести масову перевірку роботи всіх пилорам. Про це, як передає кореспондент ForUm’у, заявила прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко на прес-конференції в середу в Кабміні.
«Усі пилорами, які не зареєстровані, які користуються незаконною деревиною, будуть закриті, будуть накладені штрафні санкції і будуть відкриті кримінальні справи, тому що незаконна вирубка лісів приводить до повеней», - пояснила глава уряду.
Також, за словами Тимошенко, Держкомлісу дано доручення розібратися, в яких лісових господарствах відбувається незаконне вирубування лісів. Вона пообіцяла що чиновники, які допустили незаконне вирубування лісів, притягатимуться до кримінальної відповідальності.
«Крім того, до першого вересня, ми розробляємо нормативні документи, які впроваджують абсолютно нові порядки вирубування лісів у прикарпатській зоні, де будуть жорстко обмежені всі вирубування і де це буде поставлено під спеціальний режим контролю», - проінформувала прем'єр.
