Під час вступних іспитів до вищих навчальних закладів виявлено як мінімум 20 підроблених сертифікатів з результатами зовнішнього незалежного тестування.
Про це повідомив сьогодні на брифінгу міністр освіти і науки Іван Вакарчук.
«Думаю, що два десятки на сьогоднішній день. Два десятки - це та цифра, яку я знаю. Можливо, що буде ще якась інформація», - сказав міністр.
Вакарчук також повідомив, що Міністерство освіти і науки буде ще додатково перевіряти сертифікати після того, як вищий навчальний заклад надасть відповідну інформацію.
Він також зазначив, що Міністерство освіти і науки України наступного року має намір переглянути процедуру зарахування студентів до вищих навчальних закладів.
«Думаю, що ми наступного року переглянемо вступний рівень зарахування студентів до вищих навчальних закладів», - сказав він, повідомляє «УНІАН».
Вакарчук ще раз зазначив, що проведення зовнішнього тестування є однією з найбільш вдалих реформ в області освіти в Україні.
