Одеській області повінь не загрожує, рівень води в Дністрі вдається стримувати.
Про це в понеділок журналістам заявив генеральний директор ВАТ «Укргідроенерго» Семен Поташник на сумісному брифінгу з прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко після її ознайомлення з ситуацією на Дністровській ГЕС.
«Одесі, Ізмаїлу, я б сказав, уже треба заспокоїтися в тому плані, що того, що було, більше не буде. Йде зниження (рівня води – ред.)», - зазначив він.
«Одеська область може бути спокійна», - заявила Тимошенко, підкресливши, що запевнення про відсутність небезпеки повені в Одеській області отримане фактично «з перших вуст».
Тимошенко ознайомилася з роботою Дністровської ГЕС, зокрема, оглянула, як працює дамба, що регулює рівень води в річці, - повідомляє «УНІАН».
За інформацією представників станції, через дамбу в секунду скидається 3,4 тис. кубометра води, з них 1,4 через 6 гідроагрегатів, останні – через аварійну систему скидання.
На цей час рівень води складає 121,8 метрів над рівнем моря, при критичному – 125 метрів над рівнем моря.
