Суспiльство

Тимошенко не піти від відповідальності ?

Народний депутат від Блоку Литвина Олег Зарубінський вважає, що після провалу резолюції про недовіру уряду Юлії Тимошенко позиції лідера БЮТ не посилилися. У той же час, він пояснив, що його політсила не голосувала за її відставку, тому що «на сьогодні це – гра».

Зарубінський зазначив, що якби голосування відбулося, то «вийшла б дуже цікава ситуація, коли її (Тимошенко – ред.) пустили б у вільне плавання в плані піару з приводу того, що відбувається в економіці». «Ні, не треба забирати у неї відповідальність за те, що було зроблено за шість місяців. Ми пропонуємо, щоб питання про звіт уряду – по-справжньому, а не так, як це було – було поставлене десь у вересні, а швидше, навіть у жовтні. Щоб воно було серйозно підготовлене, з фактажом, реальним аналізом соціально-економічного стану», - підкреслив нардеп, повідомляє «ЛІГА».

На його думку, провал резолюції про недовіру уряду не посилив позиції прем'єра. За словами Зарубінського, Тимошенко як підтримували менше половини залу, так і підтримує. «І голосування по бюджету в цьому плані стало лакмусовим папірцем. А ця резолюція може бути розглянута на будь-якій сесії, у випадку, якщо 150 депутатів поставлять питання про звіт Кабміну і підготують проект резолюції», - підсумував парламентарій.

Нагадаємо, Верховна Рада України 11 липня, в свій останній пленарний день роботи в рамках другої сесії шостого скликання, не підтримала питання про відповідальність чинного уряду на чолі з прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко.