У новому навчальному році, який починається в Німеччині в серпні, поповниться список професій, які можна отримати в німецьких училищах. Загальне число професій, які можна отримати в німецьких ПТУ, що пройшли державну сертифікацію, підвищилося до 340.
Як повідомляє «Deutsche Welle», з цього навчального року в Німеччині можна буде стати дипломованим фахівцем по виробництву морозива, обслуговуванню торгових і квиткових автоматів, а також отримати диплом співробітника компанії по найму тимчасового персоналу або технічного фахівця з фотографічних процесів і обладнання, - повідомляє «ЛІГА».
Так, наприклад, у завдання фахівця з автоматів входить не тільки їхнє поповнення продуктами і товарами, інкасація і ведення касової звітності, але й аналіз купівельної активності і оптимізація асортименту.
