Суспiльство

Ющенко зустрів президента Венгрії

У Києві відбулася офіційна церемонія зустрічі президента Угорщини Ласло Шойома, який прибув до України з державним візитом.

Шойома зустрів Президент України Віктор Ющенко.

Як повідомила на брифінгу для преси перед цим прес-секретар Ющенка Ірина Ванникова, програмою державного візиту Шойома передбачені переговори президентів України й Угорщини у вузькому і розширеному колах.

Відбудеться обговорення питань поглиблення двосторонньої співпраці в політичній, торговельно-економічній і гуманітарній сферах, міжнародної тематики, - передає «УНІАН».

Особливу увагу глави двох держав мають намір зосередити на такому важливому пункті порядку денного як розвиток інфраструктури українсько-угорського кордону, зокрема, розширення мереж КПП на загальному кордоні і введення загального прикордонного і митного контролю.

Також, за словами Ванникової, Ющенко планує запросити свого угорського колегу взяти участь у міжнародному форумі до 75-ї річниці Голодомору 1932-33 років, який проходитиме 22 листопада у Києві.

Програмою візиту Шойома передбачений обмін вищими державними нагородами двох країн між президентами України і Угорщини, а також церемонія покладення квітів двома президентами до пам'ятного знаку жертвам Голодомору.