Суспiльство

Уряд допоможе грошима містам, які постраждали від урагану

Уряд на засіданні в середу прийняв розпорядження, на базі якого виділяються кошти всім областям України, які постраждали від стихійного лиха кілька днів тому.

Про це, як передає кореспондент ForUm’у, на прес-конференції в середу повідомила прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

За її словами, Львівській області сьогодні вже виділено 25 мільйонів гривень. Проте, прем'єр не назвала конкретну суму, скільки коштів буде виділено Тернопільській, Чернівецькій і Хмельницькій областям, які також постраждали від бурі.

Вона пообіцяла, що в другій половині дня особисто проконтролює, щоб кошти виділені Кабміном, «дійшли до областей і міст», щоб уже сьогодні були використані з метою ремонту комунікацій і споруд.