У столиці Польщі в продаж поступила книга, підготовлена істориками Інституту національної пам'яті (ІНП) Славоміром Ценцкевічем і Петром Гонтарчиком «Служба Безпеки (СБ) і Лех Валенса. Доповнення до біографії», в якій автори намагаються довести, що засновника «Солідарності» ще в 1970 році було завербовано службами безпеки і він шість років співпрацював з ними під псевдонімом «Болек».
У звичайних книжкових магазинах купити видання практично неможливо. Продавщиця одного з центральних книжкових магазинів у Варшаві повідомила, що до них «поступило в продаж тільки 20 екземплярів, які були продані за півгодини».
Найбільша черга зараз у книжковий магазин при ІНП, де дійсно можна спробувати купити книгу.
«Такої зацікавленості публікацією ІНП, напевно, ще не було ніколи», - сказав прес-секретар ІНП Анджей Арсенюк, повідомляє РІА «Новини».
Коментуючи характер видання, Арсенюк сказав, що це «звичайна публікація, типово наукова книга». Прес-секретар ІНП повідомив, що, найімовірніше, «в найближчі декілька тижнів буде зроблена додруківка книги», оскільки вже зараз ясно, що її не можуть купити всі охочі.
Вартість книги про екс-президента Польщі - 65 злотих (близько 30 доларів США).
