Співробітники дипмісії США у Зімбабве і їхні британські колеги піддалися нападу у сільській місцевості. За словами дипломатів, невідомі напали на конвой, коли американці і британці їздили по країні, розслідуючи обставини політичного переслідування опозиціонерів.
Хто саме напав на дипломатів, не уточнюється. Відомо лише, що американці і британці затримані на одному з блок-постів у Зімбабве. Одного із співробітників американського посольства побили, нападаючі також проткнули покришки автомобілів з конвою дипломатів, - розповів посол США у Зімбабве Джеймс Макгі. Незабаром іноземців було відпущено, - повідомляє «Лента.ру».
Політична обстановка у Зімбабве залишається напруженою з першого туру президентських виборів, що відбувся наприкінці березня 2008 року. Підсумки голосування оповістили лише кілька тижнів тому, і представники опозиційної партії MDC (Рух за демократичні зміни) заявляють, що вони були сфальсифіковані. Другий тур виборів був призначений виборчкомом Зімбабве на 27 червня. Головний суперник чинного президента Зімбабве Роберта Мугабе Морган Тсвангираї на деякий час покинув країну, побоюючись замахів на своє життя з боку влади. Минулої ночі Тсвангираї провів декілька годин у поліцейській дільниці. Його затримали за участь у несанкціонованому мітингу протесту.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом