У зв'язку з дорожньо-транспортною пригодою, що сталася 2 травня 2008 року у Харкові по вулиці Полтавський шлях і призвела до численних людських жертв, голова облдержадміністрації Арсеній Аваков підписав розпорядження про оголошення 5 травня днем жалоби у Харківській області.
Як повідомляє прес-служба Харківської обласної державної адміністрації, згідно з розпорядженням, цього дня має бути приспущено Державний прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій, на ньому має бути траурна стрічка, повідомляє «УНІАН».
Крім того, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності пропонується утриматися від проведення концертно-розважальних заходів, спортивних змагань, а телерадіоорганізаціям внести відповідні зміни до програм теле- і радіопередач.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом