Міський голова Києва Леонід Черновецький заявляє, що він і його команда не мають наміру оскаржити в суді постанову парламенту про позачергові вибори мера столиці та Київради.

«Сьогодні я і моя команда могли б подавати різні позови до різних судів, але ми цього принципово не робитимемо», - заявив Черновецький на прес-конференції у вівторок.

«Ми йдемо на вибори, і думаємо, наша команда збільшиться в півтора-два рази, і це дасть нам можливість ухвалювати рішення незалежно від корумпованих депутатів у Верховній Раді й у Київраді», - підкреслив він.

Нинішній мер також зазначив, що не має наміру використовувати брудні технології у своїй виборчій компанії.

«Я буду коректний з сьогоднішнього дня, і мої виступи стосуватимуться тільки господарської частини», - додав мер, передає «Інтерфакс-Україна».

«Я абсолютно чистий, до мене не пристала жодна народна копійка, я завжди прагнув жити по совісті», - також заявив Черновецький.

Мер Києва при цьому повідомив, що не бачить для себе серйозних конкурентів на цих виборах.

Він також констатував, що планує позиціонувати себе на виборах як господарник, і починає свою передвиборчу кампанію

Крім того, Черновецький зазначив, що помилкою на минулих виборах було те, що «розкручувалася тільки його скромна особа». Тому на цих виборах він бачить основним своїм завданням привести нові обличчя у команду.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

489