У Херсонській області викрито чоловіка, який зберігав у своєму будинку наркотики загальною вагою майже 50 кілограмів.

Як повідомили у Відділі з питань взаємодії зі ЗМІ та зв'язків з громадськістю Державної прикордонної служби України, прикордонники Білгород-Дністровського загону отримали інформацію, що 20-річний житель села Новоолексіївка прикордонного Генічеського району шукає канали для реалізації наркотичних засобів. Про це співробітники прикордонної служби в установленому порядку поінформували Генічеський райвідділ міліції, передає «УНІАН».

Міліціонери під час огляду житла вказаного чоловіка виявили і вилучили 22 мішки наркотичної речовини рослинного походження, за попередніми даними, марихуани.

Виявлену наркотичну речовину направлено на експертизу до Херсонського дослідницького експертно-криміналістичного центру.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

363