Суспiльство

Чалий сподівається, що Україна і РФ розберуться з кордонами

Питання Чорноморського флоту РФ не було домінуючим у переговорах президентів України і Росії. Про це, як передає кореспондент ForUm’у, на брифінгу в четвер заявив заступник глави Секретаріату Президента України Олександр Чалий.

За його словами, пункт 9 плану дій «Росія–україна до 2009 року» присвячений Чорноморському флоту. «В основу редакції цього пункту були покладені пропозиції української сторони», - додав він.

Чалий проінформував, що Ющенко і Путін також обговорили питання демаркації державного кордону між Україною і Росією. «Фактично вже парафована угода між Україною і РФ про демаркацію українсько-російського державного кордону. Ми сподіваємося, що, можливо, під час візиту Президента України в РФ вдасться її підписати. Але чисто технічне питання, як нам пояснюють російські колеги, має пройти внутрішню угоду в РФ», - зазначив він.

Заступник Балоги проінформував, що в березні на початку квітні відбудеться перше засідання українсько-російської демаркаційної комісії. «У нас немає ніяких сумнівів, що до цієї дати ця угода набуде чинності, - підкреслив Чалий.