Суспiльство

ГПУ з'ясує, як ртуть опинилася в кабінеті Голомши

Генпрокуратура продовжує розслідування замаху на заступника головного прокурора України Миколу Голомшу. Про це на брифінгу в четвер заявив заступник начальника Головного слідчого управління ГПУ Олександр Дегтярьов, передає кореспондент ForUm’у.

За його словами, в кабінеті Голомши були взяті проби повітря, пилу й інші зразки. В ході дослідження було отримано висновок про те, що «випаровування ртуті в кабінеті Голомши перевищували норму в 3-4 рази».

«Це дивно, оскільки поблизу немає ніяких підприємств з виробництва ртуті або підприємств, які б використовували її», - підкреслив він.

Дегтярьов запевнив, що Генпрокуратура ще займається розслідуванням цієї справи «за участю кращих фахівців». «Ми ще з'ясуємо, як ця ртуть опинилася в кабінеті заступника прокурора», - запевнив він.

Сам же Микола Голомша заявив, що «не хотів би зараз загострювати особливу увагу на цьому питанні».