Суспiльство

Українські спортсмени потренуються в британському селищі

Українські спортсмени зможуть готуватися до Олімпіади-2012 в британському спортивному селищі.


Як повідомили в прес-службі Міністерства України у справах сім'ї, молоді і спорту, про це йшлося під час зустрічі міністра України у справах сім'ї, молоді і спорту Юрія Павленка з міністром культури, засобів масової інформації і спорту Великобританії Енді Бернхамом.

Павленко відзначив, що в 2012 році Україна проводитиме чемпіонат Європи з футболу, а в Лондоні пройдуть Олімпійські ігри, - передає «УНІАН».

У свою чергу, Бернхам повідомив, що сприятиме налагодженню контактів між українською стороною і організаторами Євро-1996, яке проходило в Британії. За його словами, саме проведення Євро-1996 дало значний імпульс розвитку інфраструктури і спортивних амбіцій Великобританії, а досвід британських фахівців може бути корисним для України.

Бернхам відзначив, що на його батьківщині в містечку Лі побудовано спортивне селище, в якому є спортивні комплекси для занять різними видами спорту. Міністр запропонував українській олімпійській збірній запланувати підготовку до Олімпіади-2012 року саме на базі цього селища.

Крім цього, Бернхам повідомив, що в 1948 році (в той рік Великобританія також приймала Олімпійські ігри) в Лі переїхало 100 українських сімей, які почали там видобувати вугілля.

Павленко підтримав ініціативу британського міністра і запропонував йому запланувати на осінь 2008 року проведення на потужностях Лі змагань між спортсменами України і Великобританії, а також сумісних культурних заходів.

Також Павленко запропонував Бернхаму підписати Меморандум про співпрацю між міністерствами, в якому, зокрема, передбачити і проведення згаданих змагань.