Тема НАТО - це тільки привід для опозиції блокувати роботу парламенту. Про це, як передає кореспондент ForUm’у, в інтерв'ю парламентським журналістам заявив лідер фракції НУ-НС В’ячеслав Кириленко.
На його думку, опозиція використовуватиме цей привід до спроби розпустити нинішній парламент за однією з статей Конституції України. «Враховуючи це й інші обставини, ми пропонуємо завтра після того, як заслухаємо послання Президента до українського народу, розпочати голосування по всіх проектах постанов, які внесені будь-якими депутатами до парламенту, які стосуються питання НАТО. Давайте справедливо шляхом голосування вирішимо всі ці питання, однак, після того, коли думка парламенту з цього приводу буде сформульована, ми пропонуємо відразу розпочати голосування по ключових законопроектах, які входять у коаліційний пакет, і які визначені Президентом Ющенком як невідкладні», - зазначив нардеп.
За його словами, коаліція пропонує першими з цих законопроектів поставити на голосування питання про відміну депутатської недоторканності і пільг.
