У Донецькій області через грип закриті на карантин 16 шкіл, в яких навчаються 8 603 учні.
Як повідомили в обласній санепідемстанції, за минулий тиждень у Донецькій області захворіли на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції 19 678 людей. При цьому госпіталізовано за тиждень по області 290 хворих, з них 236 дітей у віці до 14 років.
У облСЕС акцентували, що ситуація не є епідемічною. Показник захворюваності на 10 тисяч населення склав 43,4 при епідемічному порозі 88,0.
В порівнянні з попереднім тижнем захворюваність по області зросла на 16,4 %, зокрема серед дітей від 0 до 14 років - на 27,0%, передає «УНІАН».
Перевищення рівня епідпорогу захворюваності в 2,1 рази відзначено тільки в Артемівську, де за тиждень захворіла 1 941 людина, і показник захворюваності на 10 тисяч населення становить 188,3.
В цілому по області питома вага дітей у структурі хворих становить 50,2%. Захворюваність дітей 0-2 років перевищила рівень епідпорогу в п'яти районах області, 0-6 років - у трьох районах. Захворюваність школярів у восьми районах перевищує рівень епідпорогу в 1,6 разу і вище (Артемівськ, Горлівка, Дебальцеве, Дружківка, Єнакієве, Артемівський район і ін.).
