У Роттердамі відбулася презентація українського фільму «Las Meninas», який бере участь в Роттердамському кінофестивалі.
Презентація, організована Посольством України в Нідерландах, Організацією українського товариства в Нідерландах і Гуманітарним фондом «Breath», проходила в приміщенні готелю «Hillton». У ході презентації присутнім був продемонстрований презентаційний відеоролик про фільм, а також фотосесію зі знімального майданчика.
Ця кінострічка стала першим українським фільмом, який бере участь в основній конкурсній програмі 37-го Роттердамського кінофестивалю.
Світова прем'єра «Las Meninas» відбудеться сьогодні о 20.15 (за київським часом) у рамках фестивальної програми, передає «УНІАН».
«Las Meninas» – дебютний фільм режисера Ігоря Подольчака, в якому він виступив як автор сценарію, режисер і продюсер. Співрежисером фільму став американській фотограф і кліпмейкер Дін Карр, а в головних ролях знімалися Микола Вересень, Любов Тимошевська і Ганна Яровенко.
В цілому за «Тигра» Роттердамського фестивалю змагаються 15 кінострічок. Результати конкурсу стануть відомі 2 лютого.
Цього року в Роттердамському кінофестивалі беруть участь ще два українські фільми: «Два в одному» Кіри Муратової в номінації «Королі і аси» і кінофільм «Представлення» Сергія Ложніци в номінації «Часи і течії».
