Суспiльство

У Чернівцях подорожчає проїзд у громадському транспорті

З 1 лютого в Чернівцях на 25% подорожчає проїзд у тролейбусах і на 50% - у маршрутних таксі.

Як повідомили в прес-центрі Чернівецької міської ради, відповідне рішення ухвалив Чернівецький міськвиконком.

Відповідно до документа, вартість проїзду в тролейбусах буде підвищена з 60 до 75 копійок, вартості проїзду в автобусах, залежно від довжини маршруту, підвищиться з 1 грн. до 1,25 – 1,50 грн., передає «УНІАН».

У прес-центрі міськради зазначили, що перегляд тарифів обумовлений «подорожчанням паливно-мастильних матеріалів, запасних частин і підвищенням мінімальної заробітної плати».

Окрім цього, влада Чернівців заявляє, що зазначені тарифи на проїзд у міському громадському транспорті «пройшли передбачену законодавством процедуру узгодження і встановлені відповідно до висновку комісії з питань цінової і тарифної політики на споживчому ринку та житлово-комунальної сфери».

Однією з умов узгодження тарифів на проїзд у міському автомобільному транспорті до перевізників, висунутим міським головою Миколою Федоруком, було підвищення якості обслуговування і безпеки перевезення пасажирів, зокрема перед перевізниками поставлено завдання завершити до 1 травня цього року заміну парку транспортних засобів на сучасні автобуси малого і середнього класів, а також запобігти перевищенню норм завантаженості автобусів.