Суспiльство

Янукович: Іншого шляху, окрім об'єднання, у нас немає

Янукович: Іншого шляху, окрім об'єднання, у нас немає

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович переконаний, що в умовах політичного протистояння неможливо говорити про повноцінне об'єднання України. Про це він заявив з нагоди Дня Соборності України.

Янукович зазначив, що 89 років тому на Софійській площі в Києві було урочисто проголошено об'єднання всіх територій, що входили до складу двох республік, – Української Народної і західно-української – в єдину Українську державу. За його словами, об'єднання Сходу і Заходу – це завдання розглядалося українськими політиками всіх часів і епох як обов'язкова умова побудови незалежної держави.

Лідер Партії регіонів підкреслив, що, не дивлячись на це, українське суспільство ще залишається розділеним. «І не останню роль у цьому відграють політики, що продовжують ігнорувати наявність відмінностей у ментальності жителів різних регіонів нашої держави», - сказав він.

За словами Януковича, саме політики, а не народ, ділять наших громадян на «свідомих українців» і «хохлів». «Це вони не бажають справедливо вирішити так звану мовну проблему, ігноруючи право жителів східних і південних регіонів користуватися російською мовою не тільки на побутовому рівні. Це вони втягують нашу державу в НАТО, що ніяк не сприяє об'єднанню двох частин України», - вважає лідер Партії регіонів, передає «УНІАН».

Янукович нагадав, що, не дивлячись на заклики Партії регіонів створити «широку» коаліцію, яка зцементувала б українське суспільство, «помаранчеві» лідери не дослухалися до них. «Таким чином, ми отримали парламентську більшість з мінімальною перевагою в голосах і гарантоване збереження внутрішньополітичної нестабільності зі всіма витікаючими звідси наслідками» – підкреслив він.

При цьому Янукович додав, що, відзначаючи чергову річницю Возз'єднання, корисно ще раз перегорнути сторінки історії і задуматися над тим, чому ця велика ідея залишається актуальною і сьогодні.

«І тоді стане зрозуміло, що іншого шляху, окрім як об'єднатися в ім'я досягнення високої мети, про яку говорили наші попередники 22 січня 1919 року, у нас просто немає», - переконаний лідер Партії регіонів.