Суспiльство

В Україні місцями туман і ожеледиця

У четвер в Україні очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вночі і вранці місцями тумани, в західній частині слабка ожеледь. На дорогах місцями ожеледиця.

Як повідомили в Укргідрометцентрі, вітер очікується південно-східний, 7-12 м/с, у Карпатах окремі пориви 15-20 м/с. Температура вночі 1-6° морозу, в східних, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій областях і в Карпатах 7-12° морозу, вдень від 1° морозу до 4° тепла, на крайньому заході до 8° тепла; на Південному узбережжі Криму вночі 0-5° тепла, вдень 6-9° тепла, - передає «УНІАН».

18-19 січня - на Лівобережжі мінлива хмарність, без опадів; температура вночі 5-10°, в східних областях місцями 11-14° морозу, вдень 0-5° морозу. На решті території хмарно з проясненнями, без істотних опадів, тільки в західних і місцями в північних областях невеликий мокрий сніг, вдень на заході з дощем; температура вночі 1-6° морозу, в степовій частині Криму до 9° морозу, в західних, Одеській областях і на Південному узбережжі Криму місцями 0-3° тепла; вдень від 3° морозу до 2° тепла, на крайньому заході і півдні 4-9° тепла. Місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південний, південно-східний, 5-10 м/с.

У Києві і області в четвер очікується мінлива хмарність. Без істотних опадів. Вночі і вранці слабкий туман. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-східний, 7-12 м/с, поривчастий. Температура вночі 3-5° морозу, вдень 1-3° тепла.

18-19 січня - хмарно з проясненнями. Без істотних опадів, тільки 19 січня вночі місцями невеликі опади. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 1-3° морозу, вдень 0-2° тепла.