Сенатор США, голова сенатського комітету з міжнародних справ Річард Лугар радить Україні шукати власні нафтові і газові ресурси.
Про це сенатор сказав на прес-конференції в середу.
«Моя порада Україні – проводити політику кращого пошуку нафтових і газових ресурсів, які є в самій Україні, які не так легко знайти і розробити, але є така можливість», - сказав він.
За його словами, що метою його візиту в Україну, а також Азербайджан, Туркменістан і Казахстан – заохочення до встановлення більш дружніх зв'язків у питанні енергетичної співпраці, передає «УНІАН».
Він зауважив, що під час візиту, зокрема, обговорювалося питання про транспортування енергоносіїв в обхід Росії і Ірану. Мова «йшла про те, що ці країни могли б поставляти енергоносії так, щоб вони йшли по трубопроводу Баку-Тбіліси-Джейхан», - сказав він.
Як сказав голова комітету, висловлювалися також думки про інші альтернативні маршрути, а також про необхідність диверсифікувати експортні можливості цих країн.
