Суспiльство

Тимошенко обіцяє не допустити інфляційних шоків

Уряд розробив комплекс антиінфляційних заходів для здійснення в 2008 році. Про це прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко повідомила в понеділок на прес-конференції в Дніпропетровську.

«Передусім, це координація між урядом і Національним банком монетарної політики. Емісія не повинна впливати на стабільність цін, як на оптовому, так і на роздрібному ринку. Це очевидні речі», – сказала Тимошенко.

За словами прем'єр-міністра, уряд спільно з Нацбанком найближчим часом зафіксує всі необхідні кроки, у тому числі, щодо ситуації на товарних ринках, - передає «УНІАН».

«Уряд останнім часом провів декілька нарад для того, щоб з'ясувати, де є монопольні ринки, як на цих ринках, передусім, на ринку продуктів харчування і товарів народного споживання, де потрібно робити інтервенцію, а де монополізацію», – пояснила Тимошенко.

«Цього року таких інфляційних шоків, як минулого року, категорично не буде, тому що політика буде грамотною, яка не допустить ніяких зривів, як це було минулого року», – відзначила глава уряду.