Київська міська державна адміністрація (КМДА) встановила тарифи на вивіз твердих побутових відходів, вироблених населенням. Сьогодні вивіз одного кубічного метра сміття коштує 19,9 грн.
Як передає «Радіо Київ», цитуючи фахівця з управління проектами і програмами компанії «Грінко» Ганни Теренцової, тарифи на вивіз сміття після їх підвищення все одно залишилися неприбутковими. «Зараз вивіз одного кубометра сміття коштує 19 гривень 9 копійок, але і це неринкова ціна», - підкреслила вона.
За словами Теренцової, тарифи були підняті у зв'язку із зростанням ціни на паливо і підвищенням рівня заробітної плати, - передає «ЛІГА».
Нагадаємо, раніше КМДА встановила тарифи на вивіз твердих побутових відходів, вироблених населенням, бюджетними установами і іншими споживачами, на рівні 9,5-14,66 грн. за 1 куб. метр. Крім того, підкреслювалося, що ці тарифи діятимуть до 2008 року.
Нагадаємо також, що, за експертними оцінками, в Києві щорічно утворюється 1,2-1,5 млн. тонн побутових відходів.
