У новому проекті бюджету передбачені витрати на життєзабезпечення військовослужбовців на 25% більш ніж минулого року. Про це виступаючи з парламентської трибуни заявила прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, передає кореспондент ForUm’у.
Зокрема, прем'єр зазначила, що військовослужбовці термінової служби і курсанти військових навчальних установ отримуватимуть втричі більше коштів, ніж у 2007 році.
Крім того прем'єр повідомила, що на державну підтримку освіти буде виділено 36,3%, а на фізкультуру і спорт - 49,7%.
Окремо Тимошенко підкреслила, що витрати на ЖКГ і його реформування збільшені в 3,3% рази і становитимуть 3 мільярди 690 мільйонів гривень.
Голова уряду висловила надію, що політичні розбіжності залишатимуться позаду під час розгляду такого важливого питання як бюджет. «Я хотіла б, щоб вперше при ухваленні бюджету України ми продемонстрували єдність політичних сил ради допомоги і підтримки людей кожної галузі нашого господарства», - сказала вона.
