Спікер парламенту Арсеній Яценюк закрив засідання Верховної Ради України. Про це передає кореспондент ForUm’у.
За словами спікера, Партія регіонів остаточно не узгодила свою позицію щодо комітетів ВРУ, тому попросила відкласти це питання. Яценюк зазначив, що завтра о 9.00 відбудеться засідання фракції Партії регіонів, на якій будуть остаточно узгоджені позиції з приводу комітетів.
За його словами, якщо ПР не ухвалить остаточного рішення, то завтра о 10.00 на розгляд парламенту буде винесений законопроект про склад комітетів ВРУ, підписаний чотирма фракціями.
Яценюк також зазначив, що завтра об 11.00 відбудеться розширене засідання Кабінету Міністрів України, тому, після голосування за комітети, керівники фракцій відправляться в Кабмін.
Ольга Москалюк
