Суспiльство

Ющенко знайшов тимчасову заміну Червоненку

Президент України Віктор Ющенко своїм Указом призначив Валерія Черкаску тимчасово виконуючим обов'язки голови Запорізької обласної державної адміністрації.

Текст указу розміщено на офіційному сайті Глави держави, - передає «УНІАН».

Валерій Черкаску народився 13 липня 1975 року в м. Харкові.

У 1997 році закінчив Харківський державний економічний університет, за фахом інженер-економіст; у 2001 році - Бердянський інститут підприємництва, менеджер-юрист. Двічі – в 2002 і 2006 рр. - обирався депутатом Запорізької міської ради. Був головою Василівської райдержадміністрації Запорізької області.

З грудня 2006 року до сьогоднішнього призначення Черкаска посідав посаду заступника голови Запорізької ОДА.

Як повідомлялося, в понеділок Президент звільнив Євгенія Червоненка з посади голови Запорізької облдержадміністрації у зв'язку з переходом на іншу роботу. Червоненко очолював Запорізьку ОДА з грудня 2005 року.