Питання історії Росії і України набувають особливого значення на фоні спроб спотворити минуле на догоду політичній доцільності, - мовиться у вітанні міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова учасникам міжнародної конференції «Росія і Україна в долі східно-християнської цивілізації. Історія, культура, мова, віра».
У посланні мовиться: «Питання історії, об'єктивність оцінок історичної спадщини братських народів Росії і України набувають особливого значення на фоні безперервних спроб спотворити минуле на догоду кон'юнктурним міркуванням, політичній доцільності», - передає «УНІАН».
«Ми не можемо залишатися байдужими, коли сьогодні в світі робляться спроби реабілітації нацистських злочинців, героїзації історичних діячів за принципом їх антиросійської політичної орієнтації», - наголошується в документі.
Крім того, Лавров підкреслює, що особливу важливість набувають питання духовної єдності російського і українського народів у лоні східно-християнської цивілізації.
