Народний депутат від БЮТ Віталій Чепінога вважає, що заявою про те, що Партія регіонів може підтримати іншу кандидатуру на посаду прем'єр-міністра України, фракція цієї партії в своїй діяльності ставить єдину мету - блокування обрання Юлії Тимошенко на цю посаду.
За словами Чепіноги, решта всіх питань, пов'язаних з обранням віце-спікерів, голів парламентських комітетів, регламентом роботи Верховної Ради, для Партії регіонів не мають ніякого значення, передає «УНІАН».
Сьогодні на посаду прем'єр-міністра України від демократичної коаліції є одна кандидатура і іншої не буде, відзначив він.
Звичайно, сказав Чепінога, Партія регіонів може висунути свого кандидата на посаду голови уряду, але треба мати на увазі, що до прем'єр-міністра в Україні ставляться високі вимоги: як до інтелекту, так і до зовнішніх даних.
