У четвер у східних областях України і в Криму місцями очікується мокрий сніг і дощ, вночі і вранці ожеледь; температура вночі близько 0°, вдень 1-5° тепла.
На решті території невеликий сніг; температура впродовж доби 1-6° морозу, повідомили в Укргідрометцентрі. На дорогах північної половини місцями ожеледь. Вітер північно-західний, 5-10 м/с, у Карпатах і на Прикарпатті місцями пориви 15-20 м/с, завірюхи.
14-15 грудня - невеликий сніг, у західних, 14 грудня і в центральних областях помірний; у Криму, Приазов'ї, а 14 грудня і в східних областях мокрий сніг і дощ, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу. На дорогах місцями ожеледь; у Карпатах і на Прикарпатті місцями завірюхи. Вітер північно-східний, північний, 7-12 м/с, у південній і східній частині місцями пориви 15-20 м/с.
Температура вночі 2-7° морозу, 15 грудня на півночі Лівобережжя і в східних областях до 10° морозу, вдень 0-5° морозу ( в Карпатах вночі 8-13°, вдень 5-10° морозу); в Криму, Приазов'ї, а 14 грудня і в східних областях вночі і вдень близько 0° (в Криму вдень 1-6° тепла), - передає «УНІАН».
У Києві і області в четвер очікується невеликий сніг. Вітер північно-західний, 5-10 м/с, поривчастий. Температура впродовж доби 2-4° морозу.
14-15 грудня - невеликий сніг (вдень 15 грудня місцями). На дорогах місцями ожеледь. Вітер північно-східний, північний, 7-12 м/с. Температура вночі 2-7° морозу, вдень 0-5° морозу.
