Народний депутат, член фракції «Наша Україна – Народна Самооборона» Микола Оніщук не виключає, що офіційне висунення кандидатури Арсенія Яценюка на посаду Голови Верховної Ради може відбутися вже сьогодні. Про це Оніщук заявив сьогодні в інтерв'ю журналістам.
За його словами, якщо Яценюк повернеться в Україну сьогодні, то відразу ж відбудеться засідання фракції НУ-НС.
При цьому він не виключив, що з цього приводу може відбутися спільне засідання двох фракцій – БЮТ і НУ-НС, передає «УНІАН».
Оніщук також повідомив, що координувати діяльність демократичної коаліції буде рада коаліції, до її складу входять 18 осіб, які в рівній пропорції представляють усі партії, що входять у блоки БЮТ і НУ-НС.
Як повідомляв ForUm, міністр закордонних справ України Яценюк перебуває в Мадриді (Іспанія), де бере участь у 15-му засіданні Ради міністрів ОБСЄ.
