Суспiльство

«Нашоукраїнці» збираються на чергове засідання

Депутати від партії «Наша Україна», що входять до фракції НУ-НС, в середу о 16.00 проведуть своє засідання з метою визначення подальших кроків щодо формування коаліції.

Про це журналістам повідомила народний депутат, член фракції НУ-НС Ксенія Ляпіна.

За її словами, засідання відбудеться в офісі партії «Наша Україна».

Як сказала Ляпіна, таке засідання проводиться для того, щоб визначитися з тим, як діятиме фракція НУ-НС у випадку, якщо кількість непідписантів коаліційної угоди (сім) не зміниться, передає «УНІАН».

Ляпіна зазначила, що всім зрозуміло, якщо завтра не буде створена демократична коаліція, то Партія регіонів почне процес обрання голови Верховної Ради, не чекаючи створення коаліції.

Відповідаючи на питання, на котру годину сьогодні запланована зустріч депутатів від НУ-НС з Президентом Віктором Ющенком, Ляпіна сказала, що цього часу вона не знає, оскільки не входить у політраду партії і в групу непідписантів угоди.