Суспiльство

Рудьковський: Співробітники Мінтрансу працюють у рамках закону

На сьогоднішній день співробітники Міністерства транспорту і зв'язку працюють у рамках закону, і ніяких претензій до них з боку правоохоронних органів немає.

Про це заявив міністр транспорту і зв'язку України Микола Рудьковський, коментуючи інформацію про те, що СБУ порушила кримінальну справу за фактом розтрати коштів службовими особами одного з державних підприємств Міністерства транспорту і зв'язку України на загальну суму 400 тис.

Рудьковський попросив назвати прізвища тих, відносно кого порушено справу. «Давайте не грати з цим, дайте прізвища... Вони (СБУ – ред.) порушують справи п'ятирічної давності, потім викидають це в ЗМІ. Дайте конкретно, за яким фактом... Задайте це питання їм», - заявив Рудьковський, передає «УНІАН».

Як повідомляв ForUm, Служба безпеки України порушила кримінальну справу за фактом розтрати коштів службовими особами одного з державних підприємств Міністерства транспорту і зв'язку України на загальну суму 400 тис. грн., за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах). За даними прес-центру СБУ, в організації злочину підозрюється один з керівників Міністерства транспорту і зв'язку. Крім того, Служба безпеки продовжує розслідування ряду кримінальних справ за фактами розкрадання державних коштів в особливо великих розмірах службовими особами цього ж міністерства, зокрема, щодо порушення процедур державних закупівель техніки для потреб транспортної галузі, внаслідок чого державі завдано збитку на суму більше 22 млн. грн.