Президент України Віктор Ющенко вважає, що «помаранчева» революція стала одним з етапів осмислення української державності.
Як повідомили в прес-службі Глави держави, таку думку Ющенко висловив в інтерв'ю щоденній всеукраїнській газеті «День».
Низка питань головного редактора газети Лариси Івшиної стосувалися Дня Свободи – свята, якому покладено початок «помаранчевою» революцією, і який відзначається сьогодні, 22 листопада. «Те, що зараз робиться щодо осмислення української державності, – ці питання ніколи так не стояли на порядку денному, як в останні роки», - сказав Ющенко.
Президент зауважив про важливість цього етапу для нашої країни, хоч він, безумовно, не «є простим і солодким», передає «УНІАН».
Серед головних тем, які зачіпалися під час інтерв'ю, – Голодомор 1932-1933 років і його визнання міжнародним співтовариством. «Це питання є одним з найважливіших для нації», – підкреслив Ющенко. Глава держави висловив переконання, що події тих років є найбільшою трагедією людства.
Окрему увагу під час інтерв'ю було приділено початку роботи Верховної Ради VI скликання. Ющенко підкреслив, що чекає від членів парламенту усвідомлення своєї відповідальності за політичну стабільність у країні.
