Свiт

Пакистанський суд визнав президентські вибори

Верховний суд Пакистану в четвер, 22 листопада, виніс остаточне рішення про визнання законності минулих президентських виборів. Як повідомляє телеканал Sky News, судді відмовили в задоволенні останньої з шести скарг, що оспорювали перемогу Первеза Мушаррафа.

Президентські вибори пройшли в Пакистані 6 жовтня 2007 року, Мушарраф був вибраний на третій термін. Проте опозиція не визнала легітимність цих виборів. 3 листопада президент ввів на території країни надзвичайний стан, а потім припинив дію конституції, розігнав Верховний суд і сформував його наново, - передає «Lenta.ru».

19 листопада новий склад Верховного суду відкинув п'ять з шести клопотань про незаконність виборів. Головна претензія супротивників Мушаррафа полягала в тому, що він взяв участь у виборах, будучи військовим, тоді як це заборонено конституцією. Сам Мушарраф заявив, що піде з армії, перш ніж вступити на посаду.