Всього в результаті стихії, що виникла 10-11 листопада, постраждало 13 суден, з них затонуло 5 і 8 сіли на мілину.
Про це у вівторок в Бердянську на нараді з ліквідації наслідків стихії, повідомив міністр з надзвичайних ситуаціях України Нестор Шуфрич.
За його словами, для рятувальних робіт задіяно дев'ять суден, літак і три гелікоптери МНС, Державної прикордонної служби Чорноморського флоту та Керченського морського порту.
Врятовано 64 члени екіпажів, знайдено тіла чотирьох загиблих, доля 19 моряків залишається невідомою, передає «УНІАН».
За словами Шуфрича, найбільше число аварій сталося в районі Керченської протоки, де одночасно, не дивлячись на штормове попередження, знаходилося близько 150 суден.
Зокрема, в південній частині протоки розламався навпіл російський танкер «Волгонефть-139». В результаті в море потрапило близько 1,2 тонн мазуту. Затонули також судна «Вольногорськ», «Нахічевань», «Ковель», які перевозили приблизно по 2 тис. тонн сірки. Були врятовані всі члени екіпажів «Вольногорська» і «Ковеля», з судна «Нахічевань» врятовано три людини, загинуло чотири, продовжуються пошуки ще чотирьох.
