Конституційний Суд України відмовив у відкритті конституційного провадження за поданням Президента Віктора Ющенка про конституційність рішень Кабінету Міністрів щодо зміни у складі Національної комісії регулювання зв'язку і підпорядкування її уряду. Про це повідомили в прес-службі КС.
Зокрема, КС відмовив у відкритті провадження щодо постанов Кабміну, відповідно до яких Олег Гайдук був звільнений з посади голови НКРС і замість нього був призначений Володимир Звєрєв; затверджено положення про НКРС; щодо розпоряджень про звільнення члена НКРС Сергія Апасова і призначення замість нього Надії Костриби, - передає «УНІАН».
Як повідомлялося, 25 липня Кабмін затвердив постанову стосовно положення про НКРС, відповідно до якої перепідпорядкував координацію діяльності комісії від Президента уряду.
15 серпня указом №708/2007 Ющенко відмінив цю постанову.
15 серпня указом Президента №708/2007 припинено дію постанови Кабміну від 21 березня, якою Гайдук звільнений з посади голови НКРС і Звєрєв призначений головою НКРС; розпоряджень Кабміну від 12 травня, якими звільнений член НКРС Апасов і призначена членом НКРС Костриба.
