Суспiльство

ЦВК зареєструвала 208 народних депутатів

ЦВК зареєструвала 208 народних депутатів

Центральна виборча комісія зареєструвала ще 114 народних депутатів.

На засіданні в п'ятницю ЦВК зареєструвала 60 народних депутатів, вибраних за списком блоку «Наша Україна - Народна самооборона» і 54 - за списком Блоку Юлії Тимошенко.

При цьому новообраним депутатам було вручено тимчасове посвідчення встановленого зразка.

Лідери блоків Юрій Луценко і Юлія Тимошенко поки не зареєстровані, - передає «Інтерфакс-Україна».

Раніше ЦВК зареєструвала 94 народних депутатів за списком БЮТ. Таким чином, на сьогоднішній день зареєстровано 208 народних депутатів

Представник Партії регіонів у ЦВК Владислав Забарський, відповідаючи на питання агентства «Інтерфакс-Україна», чому депутати від партії не подають документи для реєстрації, заявив, що «регіонали» подадуть документи не пізніше за встановлений законом термін, тобто 16 листопада.

Відповідно до закону, ЦВК відводиться 7 днів для вивчення поданих документів і реєстрації кандидатів у народні депутати. Таким чином, 23 листопада закінчується останній термін реєстрації депутатів 6-го скликання.

Як повідомлялося, за підсумками позачергових виборів 30 вересня Партія регіонів отримає 175 депутатських мандатів, Блок Юлії Тамошенко - 156, блок «Наша Україна - Народна самооборона» - 72, Комуністична партія - 27, Блок Литвина - 20 мандатів.