Лідер блоку «Наша Україна – Народна самооборона» Юрій Луценко вважає, що рішення про переобрання мера Києва може бути ухвалене парламентом в середині грудня, а самі вибори можуть відбутися на початку наступного року. Про це Луценко заявив в інтерв'ю «Газете по-киевски».
«Очевидно, що перше засідання Ради навряд чи відбудеться 15 листопада. Думаю, що рішення про переобрання мера може бути ухвалене парламентом в середині грудня. Вибори можуть відбутися не пізніше ніж через 60 днів після цього. А це означає - на початку наступного року», - сказав Луценко.
При цьому він висловив думку про необхідність розмежування посад голови Київської міської держадміністрації і мера, передає «УНІАН».
Крім того, Луценко сказав: «Є важливе зауваження. Зміни в закон повинні передбачати два тури виборів у всіх містах обласного підпорядкування. Це не наше ноу-хау, так роблять в усьому світі». В такому разі, на його думку, в узгодженого кандидата від демократичних сил буде шанс отримати 70%-й результат на виборах мера.
