Суспiльство

З Говерли украли український прапор?

У п'ятницю вранці в УВС Івано-Франківської області поступила інформація про те, що з найвищої точки України – гори Говерли – зникли державні символи, зокрема, український прапор. Про це в ексклюзивному інтерв'ю кореспонденту ForUm’у повідомив керівник центру громадських зв'язків Міністерства внутрішніх справ, полковник міліції Костянтин Стогній.

За словами Стогнія, - на місце події виїхала слідчо-оперативна група з УВС, але щоб дістатися до вершини гори і перевірити цю інформацію, потрібно близько шести годин.

Керівник центру громадських зв'язків МВС відзначив, що якщо ці символи дійсно пропали, то група розгорне свою роботу, ця подія буде зареєстрована, і міліція шукатиме того, хто зробив замах на державну святиню.