Через день-два після того, як Центральною виборчою комісією будуть оголошені результати парламентських виборів, буде оголошена демократична коаліція. Про це заявила лідер БЮТ Юлія Тимошенко після зустрічі Президента України Віктора Ющенка і лідерів політичних сил, які за результатами виборів пройшли у Верховну Раду, - передає кореспондент ForUm’у.
За словами Тимошенко, вона не бачить сьогодні ніяких перешкод або політичних обставин, які можуть це зупинити.
Лідер БЮТ сподівається, що «ті люди, які сьогодні при владі», знайдуть мужність для того, щоб спокійно піти в опозицію, не порушуючи стабільність у державі, спокій країни і її імідж.
На її думку, кожна політична сила завжди повинна бути готова працювати в опозиції. «Це нормальний демократичний досвід, і я думаю, що Україні потрібно до цього звикати», - сказала Тимошенко.
