У Службі безпеці України заперечують заяву кандидата в народні депутати від СПУ, міністра внутрішніх справ Василя Цушка про те, що він звертався в спецслужби з приводу свого можливого отруєння.
Про це в середу на прес-конференції в Києві повідомила керівник прес-служби СБУ Марина Остапенко.
«Ні пан Цушко, ні будь-яка довірена особа не зверталася з цим питанням. Отже, СБУ не працювала над ним», - сказала вона.
У зв'язку з цим Остапенко зауважила, що СБУ просить політичні сили і окремих політиків утриматися від голослівних публічних заяв, які створюють напруженість перед виборами, передає «УНІАН».
«Пора вже відмовитися від практики, коли для підняття свого рейтингу політики звинувачують СБУ в стеженні за ними, перешкоді їх діяльності і тому подібне», - сказала вона, додавши при цьому, що СБУ в своїй діяльності дотримується виключно українських законів.
Як повідомлялося, 26 травня Цушко був госпіталізований з діагнозом «інфаркт міокарда». 31 травня у зв'язку з погіршенням стану здоров'я Цушко був доставлений в німецьку клініку. 1 червня його прооперували.
Того ж дня народний депутат 5-го скликання, член фракції СПУ, Євгеній Філіндаш під час пленарного засідання ВР заявив, що йому особисто відомо, що Цушко був отруєний, і відомі вже організатори цього інциденту. Адвокат Тетяна Монтян 30 травня також заявляла, що хвороба Цушко викликана отруєнням.
26 вересня, Цушко заявив, що має намір звернутися в Генеральну прокуратуру з проханням розслідувати факт його отруєння.
