Суспiльство

Секретаріат здивований надмірним фінансуванням Донецького аеропорту

У Секретаріаті Президента незадоволені тим, що уряд вніс у Проект бюджету на 2008 рік окремою строчкою фінансування в сумі 360 млн. грн. реконструкції КП

«Міжнародний аеропорт Донецьк». Про це на брифінгу в п'ятницю заявив перший заступник глави Секретаріату Президента, представник Президента України в КМУ Олександр Шлапак, - передає кореспондент ForUm’у.

«Я не розумію у зв'язку з чим, як і минулого року, КМУ заклав у сет на 2008 рік окремим рядком фінансування улюбленого донецького аеропорту», – сказав він.

За словами Шлапака, «в бюджеті на 2007 рік на реконструкцію аеропорту в Донецьку було заплановано 140 млн. грн., гроші були виділені, при тому, що заплановане фінансування ще одного, внесеного до бюджету, Бориспільського аеропорту - фактично не проводилося урядом». «Це при тому, що уряд підтверджував, що в 2008 році таким чином фінансуватимуться вже інші українські міжнародні аеропорти», - заявив він.

При цьому заступник глави Секретаріату Президента не розуміє, чому цього року на донецький аеропорт виділена ще більша сума - 360 млн. грн., але не заплановано фінансування інших аеропортів. «Нагадаю, що в програмі розвитку міжнародних українських аеропортів таких шість», - сказав він.

Шлапак відзначив, що в питання фінансування програми з будівництва аеропортів необхідно внести ясність і прозорість.