Суспiльство

Кошеня з Запоріжжя перетворилося на собаку (ФОТО)

«Признатися, спочатку я не хотіла брати собі Ваську, якого підібрали на вулиці мої родичі, - розповіла господиня приватного будинку Юлія Баришева. –

 
Адже в мене живе такса. Думала, замучить кошеня, порода ж мисливська. Але наступного ранку Джуна чомусь не вибігла мені назустріч. Заглядаю до неї в будку і бачу: найда смокче у неї молоко! І аж очі зажмурив від задоволення».
 

У Джуни виявилася помилкова вагітність. Такса відразу почала навчати «синочка» всім собачим премудрощам: витягне його за шкірку з будки і давай тикати носом в живіт, мовляв, так потрібно перекидатися, так оборонятися від ворогів, так нападати на супротивників. Показала малюкові і свої фірмові трюки: повзання по-пластунськи, позу мертвою (до речі, Джуна знімалася з схожими фокусами в рекламному ролику МНС), передає «Комсомольська правда» - Україна».

За два тижні Васька на собачому молоці зміцнів і тепер ганяє по всьому будинку як очманілий. Причому на м'які котячі рухи немає і натяку: бігає, немов справжнє щеня. Навіть нявкати розучився. Спочатку його закличне «няв» діставало всіх мешканців будинку, тепер дивне кошеня або взагалі мовчить, або пронизливо пищить.

«Скоро гавкати почне і кішок сусідських ганяти», - жартує Юлія Баришева.