Суспiльство

Жебрівський: Україні все одно, хто буде прем'єром у Росії

Народний депутат України V скликання Павло Жебрівський вважає, що для України не важливо, хто буде прем'єр-міністром Російської федерації, принаймні, до виборів. Про це він заявив кореспонденту ForUm’у.

Жебрівський підкреслив, що на сьогоднішній день поки Путін буде президентом Росії, політику відносно України визначатиме він.

«Росія має «царя», і саме він, «імператор всія Русі» визначає внутрішній і зовнішній курс російської політики. Що стосується українсько-російських відносин, то чим швидше ми перейдемо на партнерські відносини, чим менше ми їздитимемо до Росії і щось у неї будемо випрошувати, тим швидше РФ визнає нас рівноправним партнером і сусідом» - сказав депутат.

Нардеп відзначив, що поки що Росія продовжує вести відкриту і тіньову політику по утриманню України в сферах своїх інтересів, і, на жаль, в Україні немає єдності з приводу характеру відносин з РФ.

«Це призводить до того, що ми стоїмо на роздорожжі. Ми дуже хочемо, щоб Росія відносилася до нас як до рівноправного партнера, але поки вона відноситься як до молодшого брата. Мені здається, що в цьому винувата не РФ, а сучасна українська еліта» - заявив Жебрівський