Перший віце-прем'єр-міністр, міністр фінансів України Микола Азаров називає абсурдним звинувачення Секретаріату Президента України на адресу Кабінету Міністрів України в спробах здійснення рейдерських атак на держпідприємства України. Про це він заявив 12 вересня в ефірі каналу НТН, передає «УНІАН».
Як наголосив Азаров, «для мене зараз немає Секретаріату Президента. Є виборчий штаб «Нашої України» під керівництвом Балоги Віктора Івановича, який за сумісництвом є головою Секретаріату Президента». «Тому відповідати на абсолютно абсурдне звинувачення немає ніякого сенсу», - заявив перший віце-прем'єр.
Коментуючи Указ Президента України про припинення ухвали Кабміну про приватизацію «Одеського припортового заводу», Азаров назвав його «безвідповідальним рішенням».
«Це рішення продиктоване передвиборчою тактикою цього виборчого штабу, яким по суті керує (Віктор Ющенко), будучи не зрозуміло, чи то Президентом, чи то лідером «Нашої України», - цитує першого віце-прем'єра «Українська правда». «Він зараз здійснює передвиборчі поїздки по регіонах, веде відкриту агітацію, будучи на посаді Президента», - додав Азаров.
При цьому він зазначив, що «приватизація «Одеського припортового заводу» входила до держбюджету, була складовою частиною доходів бюджету».
