В Україну після операції в одній з клінік Німеччини повернувся майор запасу СБУ, кандидат у народні депутати від Партії вільних демократів Микола Мельниченко.

Про це повідомив адвокат Павло Сичов.

Мельниченко прилетів вчора пізно ввечері, відразу з борту літака його забрала «швидка». Майор госпіталізований в одну з медичних установ Києва для продовження курсу реабілітації, сказав адвокат.

Сичов також зауважив, що зараз Мельниченко відчуває себе краще і готується зробити низку публічних заяв, передає «УНІАН».

Як повідомлялося, 28 липня Мельниченко був госпіталізований у Жовтневу лікарню Києва, де йому був поставлений діагноз «інсульт».

В оточенні Мельниченка допускають, що інсульт стався не просто так. Зокрема, адвокат Сичов не виключав, що причиною інсульту його клієнта могло стати отруєння.

Сам Мельниченко 25 серпня в клініці «Борис», де він проходив лікування, заявляв, що причина його захворювання на той момент ще не встановлена.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

352