Суспiльство

Київські дороги паралізувала рекордна 15-кілометрова пробка (ФОТО)

Співробітники столичної ДАІ підтвердили, що хоч пробки для Києва, на жаль, і стали звичайним явищем, але такої навіть вони не пригадують.
 

«Важко сказати однозначно, чи була ця пробка найбільшою в історії Києва чи ні, оскільки подібної статистики ми не ведемо, - говорить начальник прес-служби столичного управління ДАІ Євгеній Кравець. - Але понад 20 000 автомобілів, які заполонили майже 15 км. автошляху, - це як мінімум рекорд за останні декілька місяців. І, зазначте, ДАІ зробила все, що було в її силах. Проте головна проблема київських доріг сьогодні - це не тільки кількість машин, а й свідомість водіїв...»

Головною причиною рекордної пробки називають аварію на вулиці Теліги, на шляхопроводі, що перетинає вулицю Фрунзе. О 7.40 водій ВАЗ-2104, котрий їхав з боку станції метро «Дорогожичі», на величезній швидкості вискочив на зустрічну смугу і зіткнувся з Chevrolet Lacetti. Від удару «четвірку» понесло по мосту, де вона наткнулася ще на Volkswagen Passat і BMW-535. Коли понівечені «Жигулі» зупинилися, загорівся моторний відсік. З п'яти автомобілів, які проїжджали повз, вискочили водії з вогнегасниками і самі погасили вогонь. Встигли вони врятувати і одного пасажира, витягнувши його з «четвірки» і передавши в «швидку» (зараз він у важкому стані в обласній лікарні). А ось 21-річний водій, студент КПІ, і його 18-річна супутниця загинули на місці, передає «Комсомольська правда» - Україна».

Саме через цю аварію протягом годину проїхати по шляхопроводу було практично неможливо. І лише міст розвантажили, як вище, по вулиці Теліги, зупинилася вантажівка. І знову рух зупинився. Адже був якраз час пік, коли всі їхали на роботу. В результаті тягучка тривала ще до 11.00.