Прем'єр-міністр України Віктор Янукович сьогодні відвідає з робочою поїздкою Луганську область.

Як повідомили в прес-службі Кабінету міністрів України, програмою поїздки передбачено ознайомлення Януковича з роботою обласного центру материнства Луганської обласної клінічної лікарні.

Крім того, Янукович відвідає котельну «Східна» в місті Алчевськ, де ознайомиться із станом її готовності до роботи в осінньо-зимовий період 2007-2008 рр.

У другій половині дня прем'єр відвідає ВАТ «Алчевській металургійний комбінат», де ознайомиться з ходом будівництва киснево-конвертерного цеху, - передає «УНІАН».

Очікується, що після цього під головуванням Януковича відбудеться нарада з питань соціально-економічного розвитку Луганської області і підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період.

Сьогодні ж глава уряду повернеться до Києва.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

438